Turniej o puchar posła Marcina Grabowskiego [27.06.2026]

zdjęć: 60 | odsłon: 2 805


W sobotę odbył się turniej piłki nożnej dla chłopców z rocznika 2015 o Puchar Posła na Sejm RP Marcina Grabowskiego. Młodzi piłkarze rywalizowali w emocjonujących meczach, a najlepsza okazała się Korona Ostrołęka. czytaj więcej
×