Srebrny i brązowy medal dla Zosi i Zuzi w Mistrzostwach Mazowsza U14 oraz starty w finałach w Warszawskim Mityngu Ogólnopolskim

zdjęć: 12 | odsłon: 167


Lekkoatletki z naszego regionu mają powody do radości. Zofia Mrozek i Zuzanna Zalewska z UKS Clan Ostrołęka zdobyły medale podczas Mistrzostw Mazowsza U14, które odbyły się 20 czerwca w Warszawie. Obie zawodniczki poprawiły także swoje rekordy życiowe oraz uzyskały czwartą klasę sportową. czytaj więcej
×