Sportowe wakacje w mieście 2026

zdjęć: 24 | odsłon: 772


Już 27 czerwca w Ostrołęce ruszają „Sportowe Wakacje w Mieście 2026". To największa wakacyjna akcja sportowo-rekreacyjna dla dzieci i młodzieży w mieście, na którą zaprasza Prezydent Miasta Ostrołęki Paweł Niewiadomski. Co najważniejsze - wszystkie wydarzenia są całkowicie bezpłatne. czytaj więcej
×