Memoriał Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym [8.11.2025]

zdjęć: 69 | odsłon: 18 919


To było prawdziwe święto tenisa stołowego w Ostrołęce. Po raz ósmy rozegrany został Memoriał Barbary Pawelczyk. czytaj więcej
×