Mazowiecki Wielobój Atletyczny [21.06.2026]

zdjęć: 15 | odsłon: 139


Najmłodsi sportowcy UKS Atleta Ostrołęka znów dali o sobie znać. Podczas Mazowieckiego Wieloboju Atletycznego ostrołęccy zawodnicy zdobyli dwa miejsca na podium oraz wywalczyli trzecie miejsce w klasyfikacji klubowej. Zawody odbyły się w niedzielę 21 czerwca na terenach Szkoły Podstawowej im. Januarego Suchodolskiego w Bojmiu, na łonie natury. czytaj więcej
×