Eliminacje OOM w podnoszeniu ciężarów [20.06.2026]

zdjęć: 6 | odsłon: 72


20 czerwca zostały rozegrane kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w podnoszeniu ciężarów w których startowało dwóch zawodników UKS Atleta Ostrołęka. czytaj więcej
×