APN Cup 2026 [21.06.2026]

zdjęć: 66 | odsłon: 4 273


W miniony weekend Ostrołęka stała się prawdziwą stolicą młodzieżowej piłki nożnej. Na boiskach stadionu MOSiR odbyły się turnieje APN CUP 2026 dla zawodników z roczników 2015 i 2016. Mimo zmiennej, miejscami deszczowej pogody, nie zabrakło emocji, pięknych bramek oraz świetnej zabawy. czytaj więcej
×