Aktywne zakończenie sezonu Klubu Aktywnych Dzieciaków w Obierwi [24.06.2026]

zdjęć: 9 | odsłon: 674


W Obierwi sportowo podsumowano kolejny sezon działalności Klubu Aktywnych Dzieciaków. 24 czerwca na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej w Obierwi odbyły się zawody, które zgromadziły dzieci, rodziców, przedstawicieli samorządu oraz gości wspierających rozwój sportu wśród najmłodszych. czytaj więcej
×