Zbigniew Kuźmiuk spotka się z mieszkańcami Ostrołęki [10.05.2014]

zdjęć: 11 | odsłon: 5 707


Kandyda PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego Zbigniew Kuźmiuk spotkał się z mieszkańcami Ostrrołęki
×