Zakończenie roku szkolnego w SP nr 10 w Ostrołęce [26.06.2026]

zdjęć: 99 | odsłon: 22 872


Rok szkolny oficjalnie dobiegł końca. Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce odbył się uroczysty apel, podczas którego uczniowie, a szczególnie ósmoklasiści, podsumowali minione miesiące pracy i pożegnali się ze szkołą. czytaj więcej
×