Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrołęce [26.06.2026]

zdjęć: 43 | odsłon: 15 002


W Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrołęce uroczyście zakończono rok szkolny 2025/2026. O godzinie 8:30 naukę kończyły klasy trzecie. Nie zabrakło podsumowań, podziękowań oraz wzruszających chwil - w tym pożegnania odchodzącej na emeryturę nauczycielki. czytaj więcej
×