Zakończenie roku szkolnego w II LO w Ostrołęce [26.06.2026]

zdjęć: 114 | odsłon: 98 623


W II Liceum Ogólnokształcącym w Ostrołęce uroczyście zakończono rok szkolny 2025/2026. Uroczystość odbyła się w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia. Uczniowie odebrali wyróżnienia oraz nagrody, a wśród nich znalazły się trzy uczennice z imponującą średnią 6,0. czytaj więcej
×