Zakończenie roku skzolnego w SP nr 6 w Ostrołęce [26.06.2026]

zdjęć: 56 | odsłon: 14 270


To już oficjalne - rok szkolny za nami. Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce odbyło się uroczyste zakończenie roku. Dla uczniów klas ósmych był to szczególny dzień, bo na dobre pożegnali się ze swoją podstawówką. Od września czeka ich już nauka w szkołach średnich. czytaj więcej
×