Jubileuszowa XX edycja „Bądź Bezpieczna” w Ostrołęce zakończona

zdjęć: 9 | odsłon: 1 190


W sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce odbyło się uroczyste podsumowanie i zakończenie jubileuszowej XX edycji bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet „Bądź Bezpieczna”. Wyjątkowy projekt, realizowany od lat przez ostrołęcką policję we współpracy z samorządem, wyposażył kolejne mieszkanki regionu w kluczowe umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. czytaj więcej
×