WTZ "Motylki" przywitały wiosnę

zdjęć: 21 | odsłon: 4 013


Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej "Motylki" topiąc marzannę w tradycyjny sposób pożegnali zimę i przywitali wiosnę. czytaj więcej
×