Wszystkich świętych 2025 [1.11.2025]

zdjęć: 19 | odsłon: 20 211


Jak co roku, w Dzień Wszystkich Świętych cmentarze w Ostrołęce i całym regionie wypełniły się tłumami mieszkańców, którzy przybyli, aby uczcić pamięć swoich bliskich. Tradycja odwiedzania grobów w tym szczególnym dniu jest jednym z najpiękniejszych polskich zwyczajów, który przetrwał wieki i nadal ma ogromne znaczenie dla wielu rodzin. czytaj więcej
×