Festyn charytatywny dla Jasia [21.06.2026]

zdjęć: 79 | odsłon: 77 087


Od godziny 13:00, Plac Dworcowy na osiedlu Stacja w Ostrołęce tętnił życiem, muzyką i przede wszystkim – niesamowitą empatią. Odbył się tam wyjątkowy Festyn Charytatywny dla Jasia. Mieszkańcy Ostrołęki i okolic licznie przybyli, aby wesprzeć niespełna 4-letniego ostrołęczanina w jego najważniejszym pojedynku o zdrowie i życie. czytaj więcej
×