Tragedia w bloku przy Kołobrzeskiej [26.06.2026]

zdjęć: 5 | odsłon: 747


Niepokojąca cisza za drzwiami mieszkania okazała się zapowiedzią tragedii. W bloku socjalnym przy ulicy Kołobrzeskiej w Ostrołęce odnaleziono ciało 76-letniego mężczyzny.
czytaj więcej
Fot.eOstroleka.pl
×