Święto Niepodległości z KGW w Brzeźnie

zdjęć: 60 | odsłon: 10 086


W świetlicy wiejskiej w Brzeźnie spotkały się trzy pokolenia mieszkańców wsi by wspólnie świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości. Było biało-czerono. czytaj więcej
Fot.KGW w Brzeźnie
×