Sesja rady miasta Ostrołęki [25.06.2026]

zdjęć: 34 | odsłon: 7 206


W ostrołęckiej Szkole Podstawowej nr 6 wyremontowana zostanie mała sala gimnastyczna. Inwestycja będzie możliwa dzięki środkom pozyskanym z samorządu województwa mazowieckiego. Podczas sesji Rady Miasta radni poparli niezbędne w tej sprawie zmiany w budżecie. czytaj więcej
×