Potańcówka w Ostrołęce [26.06.2026]

zdjęć: 148 | odsłon: 58 455


W piątkowy wieczór Plac Wolności w Ostrołęce zamienił się w taneczny parkiet. Mieszkańcy miasta w różnym wieku przybyli, by wspólnie bawić się przy przebojach granych na żywo. Do tańca ruszył również prezydent Ostrołęki Paweł Niewiadomski.  czytaj więcej
×