Potańcówka na plaży miejskiej. Królowały rytmy z lat 20-tych [02.07.2023]

zdjęć: 53 | odsłon: 21 376


Niezapomniane rytmy lat 20-tych i 30-tych królowały dziś na potańcówce na plaży miejskiej. Przygrywał zespół Retro bawiąc uczestników imprezy.
czytaj więcej
Fot.eOstroleka.pl
×