Podsumowanie XXIII Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” – etap regionalnY [16.06.2026]

zdjęć: 7 | odsłon: 603


Świadomi, profesjonalni i niezwykle odpowiedzialni – tacy są współcześni rolnicy z regionu ostrołęckiego. 16 czerwca 2026 roku w siedzibie Placówki Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Ostrołęce odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom etapu regionalnego XXIII Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. To wyjątkowe wydarzenie stanowiło zwieńczenie wielotygodniowej pracy komisji oraz samych gospodarzy, którzy udowodnili, że bezpieczeństwo pracy na wsi jest dla nich najwyższym priorytetem. czytaj więcej
×