Podpisanie umów na inwestycje w powiatach ostrołęckim i makowskim [25.06.2026]

zdjęć: 123 | odsłon: 12 409


Samorząd Województwa Mazowieckiego podpisał umowy na dofinansowanie ważnych inwestycji w naszym regionie. Łączna pula wsparcia dla powiatów ostrołęckiego i makowskiego przekracza 10,3 miliona złotych. Do samej Ostrołęki oraz okolicznych gmin trafi blisko 2,9 miliona złotych na realizację 44 różnych projektów. czytaj więcej
×