Ostrołęckie Forum Biznesowe 2026 [25.03.2026]

zdjęć: 28 | odsłon: 11 556


W środę, 25 marca, w Urzędzie Miasta Ostrołęki odbyło się spotkanie poświęcone możliwościom rozwoju dla lokalnych firm. Ostrołęckie Forum Biznesowe 2026 przyciągnęło przedsiębiorców zainteresowanych zarówno rynkiem krajowym, jak i wyjściem ze swoimi produktami za granicę. czytaj więcej
×