Pierwsze posiedzenie Ostrołęckiej Rady Kobiet [24.06.2026]

zdjęć: 77 | odsłon: 83 533


W Ostrołęce oficjalnie wystartowała Rada Kobiet. Wszystko zaczęło się od samych mieszkanek, które miały w sobie mnóstwo energii i po prostu chciały mieć realny wpływ na to, co dzieje się w mieście. Grupa kobiet pracujących i działających w Ostrołęce napisała oficjalne pismo do prezydenta, podpierając pomysł listą podpisów poparcia. Pokazały w ten sposób, że takie miejsce jest w Ostrołęce potrzebne - wzorem blisko setki innych polskich miast, w tym sąsiedniej Łomży, Przasnysza czy Makowa Mazowieckiego. czytaj więcej
×