Oficjalny odbiór ulicy Wiejskiej w Ostrołęce [16.12.2025]

zdjęć: 22 | odsłon: 4 392


We wtorek, 16 grudnia, oficjalnym odbiorem technicznym zakończyła się modernizacja ulicy Wiejskiej na osiedlu Stacja. Inwestycja, obejmująca m.in. nową nawierzchnię, chodniki oraz oświetlenie, kosztowała ponad 3,3 mln złotych.
czytaj więcej
Fot.Urząd Miasta w Ostrołęce
×