Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 3 w Ostrołęce [26.06.2026]

zdjęć: 32 | odsłon: 11 324


Czerwcowy dzwonek zabrzmiał po raz ostatni w tym roku szkolnym. Dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickieiwcza w Ostrołęce piątek, 26 czerwca, był dniem pełnym emocji, wzruszeń i zasłużonej dumy. Po dziesięciu miesiącach intensywnej nauki, przyszedł czas na oficjalne podsumowanie pracy i rozpoczęcie upragnionych wakacji. czytaj więcej
×