Nowi policjanci na Mazowszu (fot. KWP Radom)

zdjęć: 27 | odsłon: 17 505


Mazowiecki garnizon Policji powitał nowych funkcjonariuszy. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Radomiu odbyło się uroczyste ślubowanie 39 osób, które zdecydowały się na służbę w tej formacji. Trafią także do Ostrołęki. czytaj więcej
×