Mikołajki w Fomu Seniora Senior +

zdjęć: 11 | odsłon: 6 653


W przedświątecznej atmosferze uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce odwiedzili swoich starszych przyjaciół z Dziennego Domu Seniora Senior +. To już tradycja, że w okresie świątecznym młodzi łączą się z seniorami, tworząc wyjątkową atmosferę wzajemnego wsparcia i zrozumienia. czytaj więcej
×