Spotkanie z politykami Konfederacji [23.06.2026]

zdjęć: 25 | odsłon: 7 735


W Ostrołęce odbyło się zapowiadane otwarte spotkanie z politykami Konfederacji. 23 czerwca w Hotelu Inter o sprawach ważnych dla miasta, regionu i kraju dyskutowali m.in. poseł Krzysztof Mulawa, Paweł Usiądek z Rady Liderów Konfederacji oraz lokalni działacze. Głównym tematem była kwestia migracji oraz Centrum Integracji Cudzoziemców. czytaj więcej
×