Koncert na Dzień Matki [26.05.2025]

zdjęć: 28 | odsłon: 10 040


W poniedziałek 26 maja Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce stało się sceną wyjątkowego wydarzenia muzycznego. Z okazji Dnia Matki odbył się tam koncert zatytułowany "Całuję Twoją dłoń", który przyciągnął licznych mieszkańców miasta. czytaj więcej
×