Interwencje strażaków OSP Ostrołęka po ulewie [21.06.2026]

zdjęć: 6 | odsłon: 1 235


Kilkadziesiąt minut intensywnego deszczu wystarczyło, by w wielu miejscach Ostrołęki i okolic pojawiły się podtopienia. Do akcji ruszyły jednostki PSP i OSP, które usuwały skutki ulewy. czytaj więcej
×