Interwencja strażaków przy ul. Sygietyńskiego [25.03.2026]

zdjęć: 9 | odsłon: 3 245


W środowe popołudnie strażacy interweniowali w jednym z bloków przy ul. Sygietyńskiego w Ostrołęce. Powód - wyczuwalna woń spalenizny. czytaj więcej
×