Alarmy o zagrożeniu w instytucjach publicznych w Ostrołęce [25.06.2026]

zdjęć: 16 | odsłon: 5 259


Kolejna próba sparaliżowania pracy instytucji publicznych na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. W czwartek przed południem do placówek administracji rządowej i samorządowej zaczęły masowo napływać alarmowe zgłoszenia o potencjalnym zagrożeniu. Jak ustaliliśmy, sprawą zajmuje się Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości. czytaj więcej
Fot.eOstroleka.pl
×