71. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski [27.06.2026]

zdjęć: 35 | odsłon: 1 854


Przez ostatnie dni Ostrołęka była krajową stolicą poezji i słowa mówionego. W Ostrołęckim Centrum Kultury odbywał się finał turnieju recytatorskiego, który przyciągnął artystów z różnych zakątków Polski. Dzisiaj wydarzenie dobiegło końca, a zwieńczeniem kilkudniowych zmagań była uroczysta gala finałowa. czytaj więcej
×