Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę obwodnicy Ostrołęki [15.09.2025]

zdjęć: 131 | odsłon: 101 493


Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę obwodnicy Ostrołęki [15.09.2025] - zdjęcie #18 - eOstroleka.pl
0
 
przejdź do artykułu
×