Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę obwodnicy Ostrołęki [15.09.2025]

zdjęć: 131 | odsłon: 101 496


Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę obwodnicy Ostrołęki [15.09.2025] - zdjęcie #28 - eOstroleka.pl
1
 
przejdź do artykułu
×