Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę obwodnicy Ostrołęki [15.09.2025]

zdjęć: 131 | odsłon: 101 539


Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę obwodnicy Ostrołęki [15.09.2025] - zdjęcie #46 - eOstroleka.pl
2
 
przejdź do artykułu
×