Ostrołęcka policja ma nowych funkcjonariuszy. Są już po uroczystym ślubowaniu [ZDJĘCIA]

zdjęć: 9 | odsłon: 9 194


Fot.fot. KWP Radom
Ostrołęcka policja ma nowych funkcjonariuszy. Są już po uroczystym ślubowaniu [ZDJĘCIA] - zdjęcie #9 - eOstroleka.pl
0
 
przejdź do artykułu
×