„Narodowi i Ojczyźnie” - uroczystości z okazji Święta Niepodległości w ZS SIGiE [18.11.2015]

zdjęć: 28 | odsłon: 15 114


Fot.fot. eOstrołęka.pl
„Narodowi i Ojczyźnie” - uroczystości z okazji Święta Niepodległości w ZS SIGiE [18.11.2015] - zdjęcie #8 - eOstroleka.pl
1
 
×