„Narodowi i Ojczyźnie” - uroczystości z okazji Święta Niepodległości w ZS SIGiE [18.11.2015]

zdjęć: 28 | odsłon: 15 132


Fot.fot. eOstrołęka.pl
„Narodowi i Ojczyźnie” - uroczystości z okazji Święta Niepodległości w ZS SIGiE [18.11.2015] - zdjęcie #21 - eOstroleka.pl
0
 
×